2019. dec. 21. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk hogy mennyi az első négyzet oldalhossza?
2019. dec. 21. 15:20
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a négyzet oldala.
2019. dec. 21. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Első négyzet oldala x a második négyzet oldala 3/4×x. A területek összege (én legalábbis így értelmezem): x^2+(3/4×x)^2=100

x^2+9/16×x^2=100

25/16×x^2=100

X^2=64

X=8

Az első négyzet oldala 8 a második négyzet oldala 6 egység.

A kérdés lehetett: a négyzetek oldalhosszai, a négyzetek kerületeinek összege, a négyzetek átlói stb...

2019. dec. 21. 15:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány éves a kapitány?
2019. dec. 21. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindig van, aki megcsinálja másnak a trükkösen bedobott leckéjét. :)))
2019. dec. 21. 22:35