Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Etika házi feladat 11. osztály...

Etika házi feladat 11. osztályban: ÍRJ MESÉT, MELYNEK FŐSZEREPLŐJE TE VAGY! Alaptörténetettel tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Idézem a hivatalos feladatot:

Képzeld el, hogy egy mese szereplője, főszereplője vagy! Ez a te meséd! Lehetsz bármi és bárki, meséd játszódhat tetszés szerinti helyszínen, bármely korban, bármely körülmények között. Egyetlen feltétel, hogy jelenjenek meg életed fontos szereplői is, akár a múltból, jelenből, jövőből: ők is bármilyen alakot ölthetnek - ahogy ez egy mesében illik: lehetnek állatok, növények, természeti jelenségek, szerszámok stb... Minden a fantáziádra van bízva.


Tulajdonképpen semmi ötletetem nincsen, miről lehetne írni, mint fent látszik, 11-re már kinőttünk a mesék világából és alapkoncepcióm sincs, ami alapján hozzá tudnék kezdeni.


Egy alaptörénetet, szituációt, keretsztorit tudna esetlek valaki írni nekem, és akkor azt átgondolva megírnám a házidolgozatot?


ELőre is köszönöm!! :))



2020. jan. 9. 16:16
 1/1 anonim válasza:
100%

Mondjuk lehetnél harcos, aki segített (mondjuk családtagok) azok mondjuk a felszerelést adta / segített hozzá / tanított harcolni/ adott ötleteket, az ellenséged (az életben aki gonosz volt veled vagy rosszban van/volt veled) pedig mondjuk egy ügyes rabló és te el akarod kapni.


Ennyire tellik. ;)

Remélem segítettem és még nincs késő!

2020. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!