Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rezgőmozgás, A=0,12 m, T=2 s,...

Rezgőmozgás, A=0,12 m, T=2 s, szögsebesség=Pí. Mennyi utat tesz meg a rugón lévő test 0,7 és 1,2 s között?

Figyelt kérdés
(16,76 cm) Ez hogy jön ki?

2020. jan. 15. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
ez csak behelyettesites a fv tablai kepletbe legkozeleb valami olyat is irj hogy legyszives segitsegre van szukseg stb alap illemtan meg etika nem volt gondolom
2020. jan. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Embör. Erre szerintem nincs képlet, mert az hogy a referencia körön és a valóságban a rugón mennyi utat tesz meg két különböző dolog. Az előbbit még ki tudnám számolni, de a rugón folyamatosan lassul és gyorsul, ami nekem már túl bonyi. :D
2020. jan. 19. 13:03
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy csak tömör akartam lenni, nem bunkó.
2020. jan. 19. 13:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor lapozgasd még egy kicsit a fv.táblát. Olyat kell találnod, hogy x=A*sin(2pi*t/T). Itt x a pozíciót jelenti. Ebből a képletből kell kiindulni, minden adott. Úgy látom az illemtan még mindig nem megy.
2020. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!