Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Erre a kérdésre válaszolnátok?...

Erre a kérdésre válaszolnátok? (nekem is ez a kérdésem) : www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazifeladat-k erdesek__6546824-a-terben-ugy-helyezkednek-el-a-p-q-r-s-pont ok-hogy-semelyik-harom-sincs-egy


2020. jan. 31. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Rajzolj fel helyesen 4 pontot és nevezd el őket megfelelően. Ha ez megvan, akkor mát látni fogod hogy az SRP milyen szög.
2020. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy érted, a térbe rajzoljak pontokat?
2020. jan. 31. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válasszal csak annyi a gond, hogy azzal maximum azt láthatjuk be, hogy egyféle lehet, de a pontok elhelyezkedésének függvényében az is lehet, hogy más megoldás is lehet.

Szerencsére nem nehéz olyan példát találni, ahol a kérdéses szög hegyesszög, szóval a válasz vagy az, hogy hegyesszög, vagy az, hogy nem megmondható.

Egyelőre eddig jutottam.

2020. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2020. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz Tarcsay
2020. febr. 1. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Én köszönöm a problémát, mert ez nagyon érdekes.


Kevés olyan feladatot láttam eddig, amelyben a szögek és oldalak közötti összefüggés jól használható. Ez pedig az.

2020. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!