Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene ezt a szöveget...

Savao kérdése:

Valaki segítene ezt a szöveget (nyelvtanilag jól) angolra lefordítani?

Figyelt kérdés

Én és a szüleim Görögországba szoktunk elutazni. Mi Szeptemberben szoktunk odautazni, olyankor nincs akkora meleg. Ügye Görögországot nem kell bemutatnom, Balkáni mediterrán ország. Sok édességet esznek, főleg péksüteményt. Zorbát táncolnak (a könyökükön jön már ki) Sok halat esznek, a pirítóst olivaolajjal eszik. Ha nem tetszik az étel tányért törnek. (csak viccelek)


Görögországon belül a kedvencem volt Thassos. Thassos egy sziget. Azt szeretem benne, hogy a gyönyörű strandok mellett akár túrázni is tud az ember a hegyekben, ha kedvet kap hozzá. Mi busszal utaztunk oda, egy utazási irodával. Mi mindig busszal utazunk le. A busz út 1 óra. Igen megeröltető, nem igazán kényelmes, de a legolcsóbb . Szerintem repülővel nevetséges megtenni az a kis távot. Mikor megérkeztünk Görögországba, nem tudom melyik városba, az ottani kikötőben vár minket egy komp. Az a komp gépjárműveket visz emberek mellett. Arra felszállunk, és fél óra múlva ott vagyunk.



2020. febr. 16. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha megcsinálják helyetted, abból nem tanulsz annyit, mint ha te megpróbálnád, és itt kijavítanák...
2020. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Csak hogy rengeteget felejtettem a szünetek alatt:S és nem tudok mondatokat alkotni. Nem tudom hogy oldjam meg, csütörtökön felelek és nem akarok leégni...
2020. febr. 16. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok még mindig. Szerintem próbálkozz az egyszerű alany-állítmány-többi mondatrész fordítással, aztán utána lesz miről beszélgetni.
2020. febr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!