Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A kőszívű ember fiai Sűrgösen...

A kőszívű ember fiai Sűrgösen kéne a válasz erre a feladatra Keress további példákat a regényből az anyai szeretetrea fiúi odaadásra a testvéri ragaszkodásra a szerelmi szenvedésre a baráti önfeládozásra az engesztelhetetlen gyűlöletre?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene mert holnapra kéne tudni és én régebben olvastam csak a könyvet

Teljesen kiment a fejemből



2020. febr. 23. 18:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is régebben olvastam de még most is tudnák válaszolni az összes kérdésedre. Ha olvastad menni fog neked is. Nem nehéz. Mondjuk nekem tetszett maga a könyv is.
2020. febr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 belapus ***** válasza:
100%
Én meg még régebben olvastam, de azért annyi még megmaradt a tartalmából, hogy miután a mek-ben megkerestem és átfutottam volna nagyjából a könyvet,körülbelül tudnám, hol keressek választ a kérdésekre.
2020. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vicky baba, kedves: a könyv megvan filmen is. Próbálkozz azzal, az gyorsabb.
2020. febr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg ezeket a válaszokat csak hát ugye holnapra kell és most töltsem azzal az egész éjszakát hogy a könyvet olvasgatom vagy éppen át nézem az összes oldalát? mert nyilván valamennyire emlékszem belőle csak nem annyira amennyi a feladathoz szükséges és pont ezért kellene a rendes válasz rá.
2020. febr. 23. 19:41
 5/18 A kérdező kommentje:

És még a film sem ugyanaz mint a könyv szóval..

Nekünk meg pont a könyv alapján kéne megoldani

2020. febr. 23. 19:52
 6/18 anonim ***** válasza:

" hát ugye holnapra kell és most töltsem azzal az egész éjszakát hogy a könyvet olvasgatom vagy éppen át nézem az összes oldalát? "


De gondolom ezt a hűzifeladatot nem pénteken kaptad, hanem már hetekkel ezelőtt. Nem az utolsó nap kéne a fejedhez csapni..

Amikor kiadták ezt a feladatot, már akkor tudtad, hogy régen olvastad, nem emlékszel rá. Csak nem foglalkoztál vele.

Leírtam a választ, el is akartam küldeni privatba.. de inkább nem. Az aki lusta az oldja meg a saját gondját.

2020. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De imádom az ilyen embereket..
2020. febr. 23. 20:51
 8/18 A kérdező kommentje:
És amugy ha előző héten mikor kaptam a házit akkor teszem fel ugyanazt a kérdést,ugyanezt a "bunkó" választ is kapom rá?:D
2020. febr. 23. 20:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem, akkor olyan válaszokat kaptál volna, ahol 1 hét alatt lehet jól felderíteni.
2020. febr. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na mindegy azért kössz a semmit
2020. febr. 23. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!