Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kaphatnék pár szellemes...

Szabolcs20051119 kérdése:

Kaphatnék pár szellemes választ? Kosztolányi Dezső Előszoba című novellájának szereplője a nénike, aki kitartóan vár. Valamit szeretne mondani a miniszterúrnak. A történet nem írja hogy mit szeretne. Tehát a feladatom hogy kitaláljak valamit.

Figyelt kérdés
Valami szellemes, de azért (iskolában) elfogadható válasz kellene.

2020. márc. 15. 16:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Tehát (ha nem tiszta) a néni mondanivalója kellene...
2020. márc. 15. 16:42
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kegyelmes Miniszter Úr, Krepicskáné vagyok a Liliom utcából. Krepicska Antalné, szolgálatjára.

Nagyon hálás vagyok, hogy bokros teendői között fogadni méltóztatott. Azzal bátorkodom zavarni a Miniszter Urat, hogy a szomszédasszonyom, az a félnótás Gizi ELSZERETTE A MACSKÁMAT!

Nagyon drága, hűséges cica a lelkem, de ez a némber magához édesgette, különb-különb finom falatokkal kényeztette, és az a kis állat már meg sem ismer!

Nagyon kérem a kegyelmes Miniszter Urat, hogy hasson oda és mondja meg annak a nőszemélynek, hogy adja vissza a macskámat!

Ha megteszi, sütök én a Miniszter Úrnak olyan flódnit, hogy a tíz körmét megnyalja utána! Megboldogult uram is igen szerette.

2020. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!