Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Megoldaná ezeket nekem valaki?...

Eszter Bogdán kérdése:

Megoldaná ezeket nekem valaki? Rendesen levezetve számolásokkal.

Figyelt kérdés

62 liter 6%-os 38 liter 18%-os oldat, mennyi lesz összekeverve?


1 kád melegvizes csapból 20p alatt hideggel 28p alatt telik meg, mennyi idő egyszerre megnyitva?


2 város 80 km táv egymástól,autó 90 km/h egyikből,motoros 50 km/h másikból,hol tali?


2020. márc. 18. 16:34
 1/1 October15 ***** válasza:
95%

Persze, a megfelelő ellenszolgáltatásért minden további nélkül. Addig viszont ha pisztolyt tartanak a fejemhez akkor sem fogom sneki háziját megcsinálni helyette. :D


Az hogy valamit nem értesz az még okay nyilván erre van a kategória de azért ahhoz már arc kell, hogy mindenki azt várja itt, hogy valaki csinálja már meg helyette a háziját... :D


De amúgy figyelj megcsinálom a te feladataidat ha cserébe te írsz nekem 10 beadandót darabja 15 gépelt oldal olyan témákban amikben a kötőszavakat sem érted, na? :D

2020. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!