Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Le tudná valaki fordítani a...

Le tudná valaki fordítani a következő mondatokat németre?

Figyelt kérdés

9. óta szenvedek a némettel ugyanis messze nincs olyan szinten a tudásom mégis haladócsoportba kerültem. A google fordító nem segít, magamtól meg képtelen vagyok ilyen bonyolult mondatokat összerakni. Előre is köszönöm a segítséget. :((


1. Kivel beszélgetnek a diákok? A tanárral? Igen, vele.

2. Min vitatkoznak a gyerekek a tanítás után? A házi feladaton? Nem, nem azon, hanem az osztálykiránduláson.

3. Miért bosszankodik az anya? A munkahelyén? Igen, azon.

4. Kire vársz? A barátodra? Igen, arra.

5. Mi iránt érdeklődik az apukád? A foci iránt? Igen az iránt, mint minden férfi.

6. Min nevetnek a lányok? Az én viccemen? Nem, nem azon, hanem az ódivatú ruháidon.

7. Minden szülő törődik a gyerekével.

8. Péter igazán szorgalmas, minden nap órák hosszat foglalkozik a házi feladatival.



2020. márc. 21. 19:15
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:

Ezek nem összetett mondatok. Az elsőre a Google Translate ezt dobta: Mit wem sprechen die Schüler?

Tehát hazudsz. Húzzál vissza tanulni, lusta csíra!

2020. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos volt a válaszod, köszi :) Szerinted miért van ez a kategória? Ha nem vagy hajlandó segíteni akkor inkább ne válaszolj, az Isten szerelmére. Tipikus gyakoris válasz, nem is értem miért próbálkoztam -.-
2020. márc. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!