Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések

A kérdés
Szabolcs20051119 nevű felhasználó kérdése:

Kérdések az Abigél (regény) kapcsán: -milyen volt a felnőtt világ, amit Gina a Matulába érkezése előtt látott, érzékelt? -a Matula korszak előtt milyen helyet foglalt el ebben a felnőtt világban Gina? (Többi lent👇)

-miért más az a felnőtt világ, amit a Matulában ismer meg?

Ezekre a kérdésekre keresem a választ! A válaszokat előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Abigé, Szabó Magda, regény, felnőtt világ

márc. 26. 14:15  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Nem linket küldtem a filmhez, mert láttam, egyébként a regényt is olvastam), de konkrét válszt szeretnék, mert nem tudok saját magam választ alkotni.

# 1/2Időpont márc. 26. 16:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

*kértem

# 2/2Időpont márc. 26. 16:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Logisztikai témák amikről lehet sokat írni?
A felnőtt ember napi konyhasószükséglete normális körülmények között (a mérsékelt égövön) kb.5 g, ennek háromszorosát tudja még a szervezet feldolgozni. A hajótöröttek a...
Az emberi vér sűrűsége 1060 kg/m3. Számίtsd ki 5 liter vér tömegét (egy felnőtt emberi test vértérfogata). Fejezd ki az eredményt kilogramban! Hogy kell megoldani ezt a fizika feladatot?
Tud segíteni valamelyikőtök ebben a fogalmazásban?
Érvelést kell írnom arról hogy kamasznak lenni jobb mint felnőttnek. Nem nagyon tudok hozzákezdeni, valaki segítene?
Nyilas Misi felnőtt lesz címmel fogalmazás?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Házifeladat kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!