Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Az alábbi méltán híres emberek...

Az alábbi méltán híres emberek közül egy, bizonyos szempontból "kakukktojás". Melyikük? Oláh György, Gergely István, Mester Gyula, Lőrincz Márton, Kárpáti Rudolf?

Figyelt kérdés
Indokolva ha lehet, köszönöm előre is!
2020. márc. 28. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha beírod a keresőbe ezeket a neveket, és elolvasod az életüket, akkor meglesz a válasz. Még csak gondolkozni sem kell ehhez.


Komolyan nem értem, hogy hogy lehettek ennyire lusták...

2020. márc. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%

TE figyelj. Ezek mióta magyarok? Lőrincz Márton született román állampolgár és argentínában élt, ott is halt meg.

Mester Gyula született szerb állampolgár, Gergely István született szlovák állampolgár. Ezek nem magyarok!

2020. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Mester Gyula nevében nincs -á betű.
2020. márc. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Rajtad kívül senki le se írta a "magyar" szót, te ...
2020. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már kerestem a googlen, nem találok értelmes magyarázatot. És nem mondtam, hogy magyarok
2020. márc. 28. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy természetesen azok.
2020. márc. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!