Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » El kell helyeznem egy 20....

El kell helyeznem egy 20. századi bűnöst a Pokol egyik bugyrában a 9 közül, és én Adolf Hitler-t választottam. Melyik bugyorba tudom elhelyezni, milyen bűnei voltak?

Figyelt kérdés
2020. márc. 29. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Hát szerintem vannak a 20. században nála nagyobb bűnösök is, hacsak 9 bugyor van, akkor neki ott már nem jut hely.
2020. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Ő elmebeteg is volt, nem csak bűnös, szóval a 9 bugyorban van neki hely.

Azon gondolkozz el, mik a szempontok?

Van némi leírás erről, hogy ki hova kerül.

2020. márc. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

A gyilkosok a 7. kör első gyűrűjében vannak a forró vérpatakban. Szerintem ez a legjellemzőbb rá.

Ha a 8. kör bugyrai közül kell valami akkor viszályszító (9. bugyor)

2020. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Hát nem tudom... Az ellenségei eleve bűnösek voltak. Pl. Izrael állam maga is közel áll a háborús bűnösséghez, nácizmushoz, 70 évvel később is...
2020. ápr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem menti őt fel.

Főleg úgy, hogy nem ezért üldözte őket, ráadásul kegyetlen módszerekkel.

2020. ápr. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Követ egy Nemzet egy őrültet-Nem... Vezető maradhat az aki nem a Nemzet érdekeit szolgálja?-sokáig biztos NEM....Tények-Európa szerte a háború előtt 5-10 évvel vezető újságcikk-probléma a Zsidó kérdés.Német munkások tüntetései a kizsákmányoló zsidó uzsorás-gyárasok ellen.Német munkásosztály-éhezik.Persze ahogy ez lenni szokott az egyszerű zsidó munkás itta meg a levét és a gazdag gyáros nyugatra menekült-megúszta...A haláltáborokban sokszor 4-10 fő Német állomány tartózkodott a rémségeket főleg Litván-Ukrán és más nemzetbéliek hajtották végre-nem kellett fenyegetni őket...Birkenau-ban igazoltan 4 Német katona szolgált.A történelmet midig elhazudják,és te aki csak azt kapod amit eléd tesznek-az alapján ítélkezel.Hitler világ uralomra trörekedett-mit már előtte sok nagy hadúr akiről dics himnuszokat zeng a történelem(Nagy Sándor,Atilla,Julius Cesar,Dzsingisz Kán,Napóleon,stb).Hitler is erre vágyott és közben kiszolgálta a társadalom igényeit.Amerika az indokolatlan atom bevetésével minden addigi háborús bűnt felül írt-de hát ők a nyertesek és tudjuk ez kisebbíti a bűnüket,negyed annyit sem foglalkoznak vele mint a haláltáborokkal.Annyi bizonyos Izrael és a gazdag gyárosok nem sok mindent tettek az emberek megmentéséért ők a valódi bűnösök de van ekkora pokol?
2020. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!