Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találok érvelő esszéket a...

Hol találok érvelő esszéket a neten?

Figyelt kérdés
Hétfőn Madách: Az ember tragédiájából írok, de ezelőtt még soha nem írtam érvelő esszét!
2008. nov. 22. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj egy privát e-mailt, és elmondom, hogy hogyan kell. Magyar szakra járok.
2008. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ember tragediajan mi van ervelnivalo? Mi a pontosabb cim?
2008. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt kérdezd inkább a tanártól, amúgy lehet érvelni belőle. Pl: Vajon Faust-utánzat a mű? A címet nem tudom, akkor kapunk 3-mat és azok közül kell egyet választani.
2008. nov. 22. 14:34
 4/4 anonim válasza:

Sziasztok! ÚJ vagyok és abban szeretném a segítéseteket kérni hogy kellene egy érvelőesszét írnom erről, de semmi nem jut eszembe:

téma:

"Magyarnak lenni jó!" vélemény kell kifejteni hogy mit jelent ma egy fiatalnak az hogy magyarnak született.

Milyen sorsközösséget kell vállalnia? Hogyan lehetne javítani az ország megítélését? Hogyan élhetnénk jobban szülőhazánkban? És utalni kell Kölcsey és Vörösmarty tanult műveire (Himnusz és Szózat), gondolataikra, félelmeikre és aggódó nemzetféltéseikre... SEGÍTSETEK KÉRLEK

2011. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!