Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Akik jók az irodalomban azok...

Akik jók az irodalomban azok ide! Légy jó mindhaláligban ki tud segíteni?

Figyelt kérdés

A légy jó mindhaláligban kéne pár kérdésre a válasz:

1.1920-as évek jellemzése

2.Jellemezd nyilas misit

3.Írj a debreceni diákéletről!

4.Foglald össze a rekontó ügyet!

5.Írd le a pakk ügyet, Te mi tettél volna?

6.Jellemezd a tanári kart!

7.Mivel vádolják Misit a tanári bíróság előtt?

8.Hogyan búcsuzik a felnőttekben csalódott kisdiák Debrecentől?

9. A mű végén misi erkölcsi győzelmet arat. Miért?

10. Hasonlíts össze a filmet a könyvvel!

Magköszönném ha segítenétek!


2010. júl. 27. 03:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el! De most komolyan, nem halsz bele, van még a nyárból bő egy hónap, most amúgy is fika idő van az országban a legtöbb helyen, szépen leülsz, elolvasod, és válaszolsz a kérdésekre. Kibírsz kb. 3 napot, nem? Lehet annyi sem kell. Filmet meg le lehet szedni internetről, vagy elkéred olyantól, akinek megvan.


Tanár úgy is észreveszi, hogy elolvastad-e, vagy sem. Nehogy azt hidd, válaszolsz 10 kérdésre, és el van intézve a könyv. Vissza fog még köszönni év közben, dolgozatoknál...

2010. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát dogát még sosem írtunk ilyen kötelezőkből hál istennek. De ruhattul nincs kedvem elolvasni mert így is vagy 3 könyvet olvasok egyszerre és ennek a történetét meg nem szeretem :S
2010. júl. 27. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Kötelezőknél nincs olyan, hogy szeretem, nem szeretem, el kell olvasni, és be kell vágni, ami kell belőle. Először is csinálj egy sorrendek, kb mire mikor kerül sor a tanévben és aszerint haladj. Nem vagyok egy magyarzseni, de végigolvastam a Háború és Békét meg a Nyomorultakat, amik bár nem törzsanyag, számon is lettek kétve, úgyhogy egy Légy jó mindhaláligot igazán kibírhatsz, nem halsz bele. különben is, két értelmes mondatnál nem kell több egy kérdéshez, ha nagyon lusta vagy, a neten éteznek elemzések, meg rövidített kiadások.
2010. júl. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem őszintén szólva a Légy jó mindhalálig, kedvencem volt az általános iskolai kötelezők közül, szóval csak ajánlani tudom. :))

Középiskolában lesznek már olyanok, hogy inkább sosem olvasnád többet, pedig sajnos azokat is el kell. :(( :))

2010. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! H van msn-ed akkor irj privátba felveszlek és ott segitek ebbe ! Úgy is magyar szakra megyek kell egy kis gyakorlás ;)
2010. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szerepeltem a színdarabban is és nekem nagyon nem tetszett :S sztem nyálasz sz*** xD én inkább valami krimit olvasnék helyette (: Na de mind1 már felajánlották a segítséget (: köszönöm
2010. aug. 4. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!