Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Levelet kell irniom nemecsek...

Levelet kell irniom nemecsek nevében gerebnek az arulasarol valaki tud segiteni?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 10. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha védeni akarod Nemecseket, akkor ne kisbetűvel írd a nevét! Kérdezz még, ha valami nem világos!
2020. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszonom szépen tudom h a NEMECSEKET nagybetűvel irjak és hidd el semmi kedvem hozza megírni meg védeni ot ez a feladat és segítséget kertem
2020. ápr. 10. 13:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázzuk az elején, milyen szintű segítséget szeretnél. Elolvastad és nagyjából tisztában vagy a cselekménnyel vagy neadjisten fogalmad sincs és mással szeretnéd megíratni?
2020. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én most vagyok 8os és a testvéremék tanulják jelenleg és neki szeretnék segíteni de mivel nagyon régen olvastam ő pedig nem értette a könyvet ezért kértem itt segítséget
2020. ápr. 11. 12:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Legyenek meg a levél részei, olyan régimódian megszólítás, bevezető mondat(ok), a lényeg kifejtése, zárómondat, elköszönés, dátum, aláírás.

Geréb beállt a vörösingesek közé, és kémkedett a másik csapat ellen. Nemecsek leleplezte, de csak Bokának árulta el, amit megtudott. Erről írd le a véleményedet Nemecsek nevében. Szerinted mi vehette rá Gerébet a "hazaárulásra", jóvá lehet-e ezt tenni valahogy vagy most már ugorjon a Dunába...ilyesmi.

Ha a tesód nem értette a könyvet, hallgassátok meg együtt hangoskönyvben, és fejezetenként beszéljétek meg, hogy ott mi történt. Érdemes a szereplőket kijegyzetelni, úgy könnyebben fejben követni, ki kivel van. Vagy csak te lapozd át, és beszéld meg vele a cselekményt.

2020. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!