Egy 4 cm széles körgyűrű területe 301,44 cm2. Mekkora sugarú körök határolják a körgyűrűt?

2020. ápr. 15. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:

(R^2-r^2)*pi=301,44

R=r+8

2020. ápr. 15. 12:00
 2/2 anonim ***** válasza:

((r+4)^2-r^2)*Pi=301,44

8r+16=95.95

8r=79.95

r=9.99

2020. ápr. 15. 14:02