Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan kezdjem el a fogalmazast?

Mateka2058 kérdése:

Hogyan kezdjem el a fogalmazast?

Figyelt kérdés
Utolsó évem az iskolában címmel kéne fogalmazást írnom, de soha se tudtam fogalmazást irni ezért kéne a segítségetek.

2020. ápr. 16. 17:28
 1/2 anonim válasza:

A bevezetesbe bemutatkozas, ki vagy te, melyik iskola, helyileg hol, stb


Elbeszelesbe mehetnek az élménybeszámolók


pl amikor beleptem utolso evem elso napjan a suliba, tudtam hogy ez lesz a legjobb ev! vicces elmenyeket irj le, irj utanuk valami tanulsagot.


Befejezesbe mehet egy kis monolog hogy nem csalodtam,tenyleg nagyon jo volt, es ahogy azt már megtudhattuk, soha ne mikrózzunk tojást az Antarktiszon. (Az utolso mondat egy pelda, az egyik vicces elmeny tanulsagara alakitsd at. A vegere ird hogy, hát igen, ez volt az utolsó évem az iskolában

2020. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
*Elbeszeles helyett targyalas,bocsi :D
2020. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!