Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakdolgozatban ha magántanári...

Szakdolgozatban ha magántanári segítséget kérek, az mennyibe kerül kb?

Figyelt kérdés

A) Szakdolinál

B) Sima évközi beadandó feladatnál mennyit kérnek el?



2020. ápr. 19. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
kb 1.500 - 1.500.000Ft között.
2020. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Sima évközi megírása az nyilván oldalszám függvénye, meg hogy mennyi külföldi szakirodalmat kell hozzá feldolgozni. Nem olcsó. A diplomamunka kifejezetten nagyon drága, millió fölött lehet. Valaha kértek engem, hogy segítsek ilyen dolgozatokban, de felhagytam vele, mert annyira buták voltak az illetők, hogy muszáj lett volna helyettük megírni az egészet. Nem is értették a dolgozat tárgyát, ha rákérdezett volna a tanár belesültek volna.
2020. ápr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gazdasági egyetemet nézzünk BGE.
2020. ápr. 19. 16:20
 4/6 anonim ***** válasza:
17%
Egy már elkészült diplomamunka stilizálása, hogy igényes legyen a szöveg, vagy is szerkesztés-korrektúra az olyan 100 ezer körül van. És az csak formai javítás. Ehhez arányosítsd, ha tartalmilag kell megírni. Annak a többszöröse mindenképpen.
2020. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor irnkább megírom egyedül...🤪
2020. ápr. 19. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Ha valakinek kell pénz, megírhatja az én beadandómat. Téma: klímaváltozás.
2020. ápr. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!