Mik az aminosavak? Mi az adhézió és a kohézió? Mi a különbdég az eukarióta és prokarióta között?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 25. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A kereső semmit sem dobott ki?
2020. ápr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Írd be ugyanezt a google és örülj magadnak
2020. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, hogy váloszoljon aki ért hozzá. Nem azért, hogy ismeretlenek okoskodjanak :)
2020. ápr. 25. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Én értek hozzá... De nem csinálom meg helyetted a házit. Pláne, hogy minden benne van a biosz tankönyvben, csak ki kell másolni. Igen, sajnos több mint 3 mondatot el kell olvasnod, hogy megtaláld. Közben legalább ragad rád valami.
2020. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem a biológia házim és én is értek hozzá, csupán pár más megfogalmazást is szerettem volna olvasni. De látom felesleges volt itt írni mert mindenki csak okoskodik ahelyett hogy másnak segítene, ami ennek az oldalnak az eredeti célja lenne.
2020. ápr. 26. 18:41
 6/6 Fizikakedvelő ***** válasza:

#5: Sokan (teljesen jogosan) úgy hajlandóak segíteni,ha az nem egy pár lépéssel kikereshető információ. Az általad feltett kérdések pedig pont ilyenek.


Pár link:


[link]


[link]


[link] [link]


[link]


[link]

2020. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!