Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a legkedvesebb részed a...

Mi a legkedvesebb részed a Kis Hercegből?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 05:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy mondanám, hogy a legkedvesebb gondolatom belőle az, hogy ha előre tudom, hogy x órakor jössz, akkor én már y órakor várni foglak (ahol y<x). Jó ideje már, hogy nem szeretem a meglepetéseket (bár gyerekkoromban szerettem): szeretem tudni előre, hogy mi lesz, hogy ha tudom előre, hogy valami jó fog történni, akkor már jó előre örülhessek neki, így sokkal tovább tarthasson az örömöm bruttó (akkor is, ha nettó csak nagyon rövid ideig tartana, mert csak valami apróságról van szó).
2020. máj. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az első által írt rész ugrott be előre. Meg az, hogy felelős lettél érte. (Amúgy sosem szerettem úgy az egészet.)
2020. máj. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"(Amúgy sosem szerettem úgy az egészet.)"

Amúgy én se. :)

(Az első voltam.)

2020. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én sem, csak kellett a magyarháziban és nem jutott eszembe semmi.
2020. máj. 6. 00:06
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Akkor nem is olvastad... Pedig ha elolvasnád, lehet, hogy neked tényleg tetszene, hiszen sokan nagyon szeretik.
2020. máj. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
OLvastam, de attól függetlenül lehet nem szeretni.
2020. máj. 17. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!