Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem értem a rajz házimat! 😔...

Nem értem a rajz házimat! 😔 Kérlek el tudnátok nekem magyarázni, hogy hogyan kell egy ismétlésre épülő grafikát csinálni? (textil terv) sajnos ezt nem értem. Esetleg egy mintát, ha tudnátok küldeni!

Figyelt kérdés

2020. máj. 4. 00:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a lényege, hogy készíts egy olyan mintát (egy négyzet alakú keretben pl), amit a végtelenségig tudnál egymás mellé helyezni anélkül, hogy törés lenne benne. például ezek: [link]

[link]


ha még akarsz példát nézni írd be hogy continuous fabric pattern keresőbe, sok példa lesz. Vannak egyszerűbbek és bonyolultabbak is, van ahol a minta az egészet beteríti, de olyan is lehet ahol kisebb minták vannak, de egyenlő távolságra egymástól. Nem tudom ez mennyire egyértelmű így.

2020. máj. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tévedek olyan grafikát kell csinálni, amit a szélei mentén össze lehet illeszteni, így ismétlődik a mintázat.


[link]

2020. máj. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2020. máj. 4. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!