Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Tudnátok segíteni, hogy...

Tudnátok segíteni, hogy elinduljak valamerre a szemináriumi munkámban?

Figyelt kérdés
Elég kacifántos a téma: A szociálpedagógia a koronavírus idején és annak ekonómiai hatásai. Tudnátok segíteni, hogy milyen vonalon induljak el, vagy hogy ti miről írnátok?

2020. máj. 5. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát lehet hulyeséget írok..naon nem értek hozzá de ha köze lehet az online oktatáshoz akkor el lehetne indulni h a megszokottból az otthoni tanulás oktatás, milyen eszközök változtak ezek előnyei, hátrányai
2020. máj. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia

Én szociálpedagógus vagyok. Szerintem a koronavírus jó alapötlet, inkább a szociálpedagógiai vonatkozásait vizsgáld. Otthon maradt gyermekek, otthon lévő szülők, nehéz anyagi helyzet, megváltozott napi rutin, összezártság és annak következményei szociálpedagógiai szempontból. Pl. Huzamosabb ideig összezárt emberek egy családban milyen konfliktusokat generál, vagy épp ellenkezőleg, hogyan hat ez pozitívan a szülő gyermek kapcsolatra.

2020. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!