Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik festő szerette legjobba...

Melyik festő szerette legjobban a virágokat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 03:47
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Már bocs, de ez egy nagyon hlye kérdés! Erre nem lehet válaszolni! Mivel nem ismerjük az összes festőt, és szinte lehetetlen összehasonlítani az összes korszak összes festményét! Tehát, ha kicsit pontosítanál a kérdésen, hogy melyik korszakon, melyik idősávban, melyik országban, melyik stílusban stb...
2020. máj. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom teljesen megértem a választ. Én sem nagyon értettem amikor megkaptam ezt a feladatot de 3 kérdés volt az 1.- Milyen színű a kalitka Rippl-Rónay József képén?

2.- Milyen betegségben halt meg Klimt? ezeket tudtam szóval ha ez segít akkor ilyesmi tájt sztem

2020. máj. 6. 06:37
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig zavaros, de talán akkor: Van Gogh kifejezetten szerette a virágokat, de Monet is sokat festett, sőt nagyon sokat, tehát akár ő is lehet a befutó :D, de Renoir-nak is van nem egy virágos képe.
2020. máj. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!