Tudtok segíteni? Többször próbáltam már de nem jó.2020. máj. 6. 11:54
1/3 anonim válasza:
45%-os a max töménységű sósav a HCl oldhatósági korlátja miatt (0 fokon)
2/3 anonim válasza:
4*80=(4+x)60
320=240+60x
80=60x
x=4/3
3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. máj. 6. 18:24