Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Van egy házim, és nem tudom a...

ASegélyember kérdése:

Van egy házim, és nem tudom a választ az összes kérdésre? (hittan házi)

Figyelt kérdés

Kik elé hurcolták és kik előtt vallatták Jézust vádlói?

Milyen szokatlan természeti jelenségek kísérték Jézus halálát?

Hová temették Jézust?

Ki találkozott a Feltámadottal legelőször húsvét hajnalán?

Melyik tanítvány hitetlenkedett Jézus feltámadásán: „Hiszem, ha látom!”?

Ki az a 3 testvér, akik Jézus jó barátai voltak, akik csodát is tettek a férfitestvérrel? Mi volt a csoda?

Milyen ágakat lengedeztetett a nép, amikor Jézus bevonult Jeruzsálembe a páska ünnepére?

Internetes segítség megengedett, a válaszokat előre is köszi.



2020. máj. 7. 10:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ilyen szarokkal nem játszok, es nem beirattak, kötelező. Nem vagyok gyerek, képzeld.....es nem fogok több 100 oldalt olvasni 1 válaszért.
2020. máj. 7. 20:38
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy azt se tudom hogy veszed a bátorsagot ahhoz hogy így beszelj velem, amikor lehet hogy fiatalabb vagy nálam! Anyáddal is igy beszélsz?
2020. máj. 7. 20:44
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

Etikát is választhattál volna.

Ha pedig nem vagy képes utánanézni a saját házidnak, akkor egyest kapsz és meg is érdemled!

2020. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok általános iskolás, itt csak hittan van, hiszen ez egy olyan gimnázium.... nincs más csak hittan!
2020. máj. 7. 22:35
 15/19 anonim ***** válasza:
41%
Na hát ha meg felnőtt vagy akkor főleg gáz amit itt művelsz. Az már biztos hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban. Meddig tudod ezt még fokozni. Kérlek vergődj még kicsit hogy nem csinàljuk meg helyetted a feladataid 😃
2020. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem tudtok felidegesíteni, hiszen már tegnap írt valaki privátba megadva a válaszokat. És nem hinném hogy egyetlen kérdés alapján el tudnád dönteni milyen ember vagyok. Amúgy nem tudom te hogy viselkednél ha" takarodj" és hasonló szavakkal invitálnának munkád elvégzésére. Kutya még nem vagyok. Amúgy a kérdésekre adott válaszokból is bebizonyosodott hogy mennyi alja selejt ember van ezen az oldalon, és nem, nem azérg mert nem írjátok le a megoldást hanem mert így beszéltek. Elég lett volna egyszerűen nem válaszolni, vagy azt írni hogy keresd ki magad! És még én vagyok a hülye?!😀Pofám leszakad!
2020. máj. 8. 08:43
 17/19 anonim ***** válasza:
Hát te vagy teljesen inkompetens az internet használatához, aztán már az első válaszodban "sokeszüek" vagyunk mert nem írjuk meg helyetted a házid. Igen! Te vagy a hülye.
2020. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ez a házi kb negyede....
2020. máj. 8. 13:26
 19/19 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha bemásolnád a választ, legalább tanulnánk belőle!
2020. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!