Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segít, erkölcstanban?

Valaki segít, erkölcstanban?

Figyelt kérdés
Kaptam két feladatot, de nem nagyon tudok rá válaszolni, aki tud rá választ az kérem írja meg, mert az interneten sem találtam információt, de az is lehet, hogy én keresem rosszul.Mindegy is az egyik kérdés a következő: "Mondj olyan eszközt, amit az ősember is ismert, és mai ember is használ!" A második kérdés így hangzik:"Sorolj fel olyan eszközöket, amiket nem ismerhettek 100 évvel ezelőtt az emberek!" A válaszokat előre is köszi!

#házi feladat #erkölcstan #techink #technika fejlődése
2020. máj. 7. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de ezt egy óvodásnak is meg kell tudnia csinálni, ha egy egészen picit gondolkodik.
2020. máj. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy erre nem találtál választ. :D
2020. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég hihetetlen, hogy nem találtál választ, de mivel a kérdés nem ez volt, így tessék:


1. Csákány, balta

2. Laptop, okostelefon, ebook olvasó

2020. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!