Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjak Carlo Crivelli-ről?

Wolf Titi kérdése:

Hogyan írjak Carlo Crivelli-ről?

Figyelt kérdés
Házi dolgozatot kéne írnom (ppt formában) de nem akarok teljesen wikipédiáról másolni. Ha valaki esetleg írt már róla régebben, azt szívesen hallgatom. Előre is köszönöm.

2020. máj. 10. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyarul még ahhoz is lusta vagy, hogy a Wikipédián tájékozódj. Hagyd a fenébe, egy egyes még nem a világ.
2020. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Átolvastam teljesen a wikipédiát és a papír alapú anyagot onnan gyűjtöttem (tehát 2 A/4es oldalt másoltam be) De hogy ne ugyanaz legyen a ppt-ben, ezért kértem segítséget.
2020. máj. 10. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt a bemutatód sokkal rövidebb lesz, mint 2 A4-es oldal, tehát nem egy az egyben olyan lesz, mint a Wikipédia. De ha ez mégis zavar, semmi sem gátol abban, hogy más oldalakról is szerezz információt. És ami talán a legfontosabb, a képek.
2020. máj. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég sok oldalt átnéztem, de egy oldalon kívül nagyon semmi kézzel fogható, onnan is kiszedtem, ami használható, de a képek hasznos tanács, köszönöm :)
2020. máj. 10. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg az angol wikipédiát és böngészd át a forrásokat hátha van valami hasznos benne.
2020. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!