Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Segítene valaki beadandót írni?

Segítene valaki beadandót írni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem helyes, és szégyellem is magam, de egyszerűen nem tudom megcsinálni a feladataimat a határidő lejártáig.

Mikor megkezdődött a távoktatás, a párom elvesztette a munkáját, emiatt én, aki kereskedelemben dolgozom, dupla műszakokat vállaltam, hogy legyen pénzünk. Így nem maradt időm arra, hogy folyamatosan haladjak az olvasnivalókkal és a beadandókkal. Most is csak azért tudok foglalkozni velük, mert beteg vagyok, és nem mehetek dolgozni, de nem szeretnék olyan sok tárgyat bukni emiatt.

Persze, vizsgáim ugyanúgy lesznek, amikre muszáj önerőből felkészülnöm, de néhány szövegből kellene kb 2 oldalas összefoglalókat írnom péntekre ahhoz, hogy vizsgázhassak. A vizsgákra már el tudnék olvasni mindent, mert június elejére venném fel őket, de ha valaki lenne olyan rendes, és segítene egy-két ilyen beadandóval, esélyt adna nekem a tárgy teljesítéséhez.

Ha valaki esetleg szívesen segítene, annak átküldeném az anyagot e-mailben.

(Szociológia)


2020. máj. 13. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
egyéni tanrend?
2020. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írtam privátba!

Szívesen segítek!

Küldd!

2020. máj. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!