Melyik mondat fordulhat inkább elő az érvelésben, és melyik a vitaindítóban? Válaszodat indokold!

Figyelt kérdés

Véleményem szerint…


Szavazásra bocsátom a kérdést.



2020. máj. 20. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerinted ebből a kettőből melyik inkább az érv, amellyel a saját gondolataidat akarod kifejteni? És melyik a vitaindító, vagyis amivel másokat akarsz bevonni a beszélgetésbe?
2020. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Segitett. Bar azt hittem ez egy kerdez felelek oldal. Nem kerdezek es visszakerdeznek
2020. máj. 20. 17:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen segítek, kivéve azoknak akik láthatóan egy hangyányit sem képesek gondolkodni. Elnézést ha ezt tévesen állapítottam meg a kérdésed alapján, de ez nem tűnik olyan nehéz problémának amit ki kellene ide írni. Ha tényleg segített a válaszom akkor az a lényeg.
2020. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A "véleményem szerint XXX" max. arra jó, hogy valaki visszavágjon, az ő véleménye szerint meg YYY.

Vagyis ez nem vezet semmire.

A "szavazásra bocsátom" még rosszabb, mert számomra azt jelenti az illető nem tud/nem mer dönteni, és a csordaszellemet hívja segítségül.

Az ilyen emberkék mondják holnap: "ez van, ezt szavaztátok meg"

Szóval úgy tűnik mindkét válasz kuka.

2020. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!