Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kaphatok választ a megjegyzésb...

Kaphatok választ a megjegyzésben lévő kérdésekre?

Figyelt kérdés

1.Kb mikor játszódik Mikszáth Kálmán:A tót atyafik és a Tóth Kriszta: Tímár Zsófi kortárs szöveg?

2.Miban hasonlít a két novella?

3.Miben különbözik a két novella?

4.Ugyan az a szöveg a kortárs műnek vagy változatott rajta az írónő?



2020. máj. 20. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Ezeket a válaszokat azután nem tudod, miután elolvastad őket?
2020. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom összehasonlítani őket...
2020. máj. 20. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Ha elolvasod, össze tudod hasonlítani őket. Mert csak tudod, hogy miről szólnak. Hülye példa, de ha mindegyik történetben van egy macska, akkor nyilván az a hasonlóság, hogy mindkettőben van macska. Ha meg csak az egyikben van, akkor abban különbözik.

Egyértelmű, hogy nem olvastad el. Az első kérdés is csak egy tipp, vagy olvasás alapján kiderül mikor játszódhat. Nyilván ha valamelyik történetben van mobiltelefon meg robotok, az nem a 15században játszódik. Úgy ahogy a A tót atyafiakban nincs ilyen, logikusan gondold végig mikor játszódik.

Ez csak a lustaság, és másra hárítod. Tudom, én se szerettem gimiben olvasni ilyeneket.

2020. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!