Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A tanár feladatot adott, de...

A tanár feladatot adott, de nem tudok fogalmazást írni(rendesen), A feladat: Írj másfél oldalas fogalmazást az elmúlt 2 hónapodról vagy arról, hogy milyennek képzelem el a nyaram? Valaki esetleg??

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom te mit csináltál az elmúlt 2 hónapban. Ezt a kérdést is meg tudtad fogalmazni.
2020. máj. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Mi honnan tudjuk, hogy milyen volt az elmúlt 2 hónapod? És gondolatolvasók sem vagyunk, hogy mit szeretnél nyáron.
2020. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
És azt várod, hogy valaki puszira ír neked egy másfél oldalas fogalmazást? Egyelek meg. Popókádat ne töröljük ki?
2020. máj. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell igazat irni. Ird le, higy nyaralni mesz a szuleiddel a tengerre, mit fogsz ott enni, milyen ruhakat viszel magaddal, stb.. ez azert nem olyan nehez feladat.
2020. máj. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
segithetek ha akrod de ahozz fel kellene venni a kapcsolatot valamilyen szinten!
2020. máj. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Karanténban és a nyári terveim


Március 18-án főnököm be jelentette hogy, egyenlőre lehúzzuk a rollot, és kényszer fizetés nélküli szabadságára küld minket. A nap folyamán összepakoltunk a romlandó árut szétosztottuk, és főnököm mondta, ha esetleg kell valami az üzemből hívjuk nyugodtan és ad.

Másnap kihasználtam hogy még nem korlátozták a kijárást, így elmentem bevásárolni. Otthon kész listát írtam hogy miket szeretnék sütni főzni és kreatív dolgokat kiprobálni, és hogy ezekhez mi fog kelleni. Három boltot kellet bejárnom hogy mindent beszerezzek, de élesztőt sajnos nem kaptam.

Nem baj és azt terveztem hazafele becsöngetek a szomszédhoz, ő a sarki boltban dolgozik. Nem kellet csengetnem pont a ketben serénykedet, megkértem ha legközelebb jön élesztő tegyen félre nekem 3 darab kockát, és hívjon föl. Másnap már volt élesztőm is.

Az első napokban nem nagyon csináltam semmit. Lustiztam, pihiztem. Az első szabad hétfőn viszont belecsaptam a lecsoba. Megtartottam a tavaszi nagytakarítást és el kezdtem készülni a Húsvétra.

Mivel idő közben bevezették a korlátozást, és a barátom a szüleinél maradt hogy gondjukat viselhesse, el kezdetem megszervezni egy nagy családi közös online Húsvéti ebédet. Nem volt könnyű összehozni, de megérte.

Húsvét hétfőn laptop és web kamerák segítségével közösen tartottuk meg az ünnepi ebédet. Nagyon örültem hogy sikerült mert nagyon egyedűl éreztem magam.

Sok mindent kiprobáltam a karantén alatt amit már rég terveztem, többek között fehérítővel való polófestést, kalács és kuglóf sütést (ebből a szomszéd is kapott), szappan és gyertya öntés formázást. Kiolvasatam rengeteg könyvet amikre eddig nem volt időm, és bepotoltam a lemaradásomat több sorozattal is.

Most hogy a karanténi szigorítások csökkennek, újra meg tudtunk nyitni, és elkezdhettem dolgozni. Örülök, mert már kezdtem besokalni.

Elkezdetem gondolkodni, hogy hogy legyen a nyári szabadságom és mi legyen a nyaralási tervekkel. Keményen kell dolgoznunk mert nagyon rezeg a léc, így valószínűleg csak kisebb kirándulások, strandolások lesznek. Mindenképpen elmegyünk a Sümegi várhoz, a Vácrátóti Arborétumba és ha lehet a Nyíregyházi Állatkertbe. Baráti társasággal egy társasjáték partyt is szertnék szervezni. Nem tudjuk mit hozz a jövő, de ha minden jól megy szeptemberben egy hétre, leutazunk Balatonra. Főnököm kölcsön adja a tóparti nyaralóját.

Remélem minden rendbe jön, és lassan túl leszünk a nehézségeken.

2020. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
Remélem jó lesz :)
2020. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem miért lett ennyire lepontozva a fogalmazásom, a feladatra válaszoltam. Szó szerint "Írj másfél oldalas fogalmazást az elmúlt 2 hónapodról vagy arról, hogy milyennek képzelem el a nyaram."

Megírtam, ez volt a feladat írjak hát írtam. Nem értem mi baj vele

2020. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!