Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt a házi feladatot kaptam,...

Ezt a házi feladatot kaptam, de fogalmam sincs hogyan kezdjek neki.Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Írj le egy szituációt (osztályban, baráti köreben, akár filmben láttad stb.), amikor valaki bánt egy kisebbet gyengébbet, kiszolgáltatottat. Hogy néz ki ez a jelenet az erős ember szemszögéből? Hogyan a kiszolgáltatottéból? Mi mindenen vívódhat vajon előtte?

Előre is köszönöm a segítségeket, fontos lenne.



2020. máj. 24. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki egy konfliktus helyzetet. Onnantól már csak menni fog.
2020. máj. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha osztályban, barátokkal, csládban soha életedben nem volt konfliktusod, akkor csak láttál egy filmet, amiben két vagy több ember vitatkozott, veszekedettt, verekedett, stb.?
2020. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pal utcai fiuk: Nemecsek megfurdetese
2020. máj. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Prókátor ***** válasza:
100%

Erős:

Nekem mer jönni? Hogy merne! Én vagyok a király! Hmmmm ... Igaza van. De kit érdekel? Akkor is megverem. Ha most felemelem a kezem, biztos megijed. És tényleg megijedt! Ez nem fog visszaütni. Könnyű préda. Ez könnyű. Csak neki fog fájni. Jobb, ha eljátszom, hogy tűrtőztetem magam. Na a következő mondatánál ütök. Nem fogod be a pofád? Nesze!!

A gyenge:

Normális vagyok? Ez elken mint legyet az ablaktörlő! De akkor sincs igaza! Lehet megver, de akkor sincs igaza! Na kezdődik. Mégse. Ez játszik velem! Csak ijesztget! Nem szabadna összerándulnom, csak mert megemeli a kezét. De azt hogy csináljam? Már megint hülyeséget beszél. Ez tényleg egy izomagy. Csak izom, ész meg nuku. Ekkora baromságot! Ilyent is csak egy ikunuku mondhat! Jobb, ha megmondom neki. Auuuu! Ez tényleg fájt.

2020. máj. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!