Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szeretted olvasni az Odüsszeiá...

Szeretted olvasni az Odüsszeiát? Megőrülök xD

Figyelt kérdés

Miért kell ilyen érthetetlen könyvet adni egy 9edikesnek??

Inkább elolvasnék 2 normális könyvet, amit megérthetnék, de ez kiakaszt...

Már mindegyik oldalt elolvastam 3szor, de hiába. De elolvasni is muszáj, mert a magyartanárom minden kis apró részletet kérdez. Mellé elolvasom a neten, hátha megértek valamit.


Te szeretted olvasni? És ha igen, magyarázdd el légyszíves miért!?


2010. aug. 3. 11:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Nem szerettem, utáltam :)
2010. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ !!!!!!! Az Antigoné is ilyen érthetetlen f.os? Mert ez még csak az egyik könyv, remélem azt már meglehet érteni...
2010. aug. 3. 11:22
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Hangoskönyvet próbáltad már?:)
2010. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Az Antigónét én úgy ahogy megértettem :D De neten találtam egy rövidítést és először azt olvastam el, mert ott akkor normálisan megtudom érteni, hogy mit is fogok olvasni. Mikor a rendes könyvet olvasom ott még már azért tudom, hogy mi is folyik :D Én először mindig a rövidítéseket olvasom, és utána a hosszút. Sokkal könnyebben meg lehet érteni :)


18/L

2010. aug. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
7%
Hát irodalomhoz nincs tehetséged , van ilyen.
2010. aug. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyetértek, hogy nem pont 9.-es diákoknak kéne kiosztani ezeket. Én is ezért utáltam meg a kötelezőket, mert egyrészt nehéz volt a nyelvezetük, másrészt olyan mondanivalóval bírtak amik akkoriban meghaladták a kapacitásomat. :D

18 évesen, végzősként újraolvastam az összes középiskolai kötelezőt, és szinte mindegyik tetszett és érthető volt.

2010. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
91%

Nem, szörnyű. Én abba is hagytam, kiválóan megéltem a rövidítésből.

Az Antigoné viszont jó. A tartalma is érdekesebb és rövidebb is.

2010. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt rossz. Jó története van, a lényeg érthető. Nekem inkább az ilyen Sirály, Márió és a varázsló, Átváltozás, Godotra várva stb. nem jön be. Inkább több száz oldalas nehéz nyelvezetű könyvet elolvasok, csak ne legyen erőltetett, értelmetlen világfájdalommal teli tartalom.
2010. aug. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

Próbáltam a hangos könyvet, de az meg mégjobban felidegesít, hogy egy mély hangú öregember olvassa fel a könyvet xD

Ezek a hülye nevek irritálnak, mint az Argoszölő Hermész, milyen név ez, elsírnám magam ha ilyen nevem lenne xD


Na mind1, ez van.

2010. aug. 3. 11:34
 10/46 anonim válasza:

Én el sem olvastam anno és igazad van,mert nehéz olvasmány is, szóval gáz. Őszinte leszek.Vegyél egy összefoglalót és hagyd a fenébe ezt, nézd meg a filmet, az nagyon jó.Én pont az Odüsszeiát húztam érettségin, a filmből merítkeztem:D


Az Antigonét viszont olvasd el,mert izgi:D

2010. aug. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!