2020. aug. 26. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ajjaj, azért ez eléggé alapfeladat. Mire megnyitottad a gyakorit és begépelted a feladatot, szerintem fele ennyi energiával meg is tudtad volna oldani.

De végezd el a beszorzást: 4X-4=2X+16, vonjál le 2X-et, 2X-4=16, adjál hozzá 4-et, 2X=20, oszd el kettővel, X=10. TÁDÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!

2020. aug. 26. 12:49
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
És elleneőrzés: 4(10-1)= 36 és 2*10+16= 36. Ügyes vagyunk.
2020. aug. 26. 12:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is sikerult, csak kicsit bepánikoltam. De nagyon szepen koszonom
2020. aug. 26. 12:56
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Ha túlestél a pánikon, nyomjál nekem egy zöldet.
2020. aug. 26. 12:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Máris 😍
2020. aug. 26. 13:00