Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy lesz ez angolul? (Nyári...

Hogy lesz ez angolul? (Nyári élménybeszámoló)

Figyelt kérdés

Az idei nyaram eléggé szokatlan volt. A vírus miatt nem mentünk nyaralni, mert ez most így biztonságosabb volt, pedig nyáron mindig azt várom a legjobban. De ezt kivéve igazan jó nyarat hagyhatok a hátam mögött. Nyár elején szinte minden nap találkoztam a barátaimmal és elmentünk egyet fagyizni, beszélgettünk és egy közös tiktok se maradhatott el. Voltam anyukám munkahelye által szervezett táborban ahol szinte minden nap kirándultunk és szép helyeket láthattunk, új barátokat szereztem, igazán izgalmas volt. Sokat voltam Nagymaroson, mivel ott lakik az egyik legjobb barátnőm akivel nagyon sok közös emlékünk lett. A családommal voltunk a hoppon-hoppoff hajótúrán ami bejárta az egész Dunakanyart, én nagyon élveztem. A hajótúra után beültünk egy étterembe ahol nagyon finomat ebédeltünk. Ugyan nem utazásokkal telt az idei nyaram, de mégis tartalmas és élményekkel teli vakációnak intek búcsút.



Nem webforditokra gondoltam:) elore is köszönöm



#nyár #Angol hazifeladat
2020. aug. 31. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Én arra gondoltam, hogy erölködj kicsit.


Mi írjunk le neked 10 mondatot a nyaradról? Nem.


Próbálkozz. Nem kell, hogy igényes novella legyen, lehet egyszerű megfogalmazás is, egyszerű szókészlettel. Szerinted ha itt valaki megírja neked szépen a kis házidat, akkor azzal te jól jársz majd később?

2020. aug. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
36%
My summer this year was pretty unusual. We didn’t go on vacation because of the virus. It was safer now that way, although in summer I always look forward to it the most. But other than that, I can leave a really good summer behind me. At the beginning of the summer, I met my friends almost every day and we went for an ice cream, we talked and we couldn't skip recording a tiktok video too. I was at a camp organized by my mom’s workplace where we went on small trips almost every day and could see nice places, making new friends, it was really exciting. I was in Nagymaros a lot, because one of my best friends lives there, with whom we had a lot of memories. My family and I were on a hoppon-hoppoff boat trip that covered the entire Danube Bend, I really enjoyed it. After the boat trip we sat in a restaurant where we had a very delicious lunch. Although this summer has not been full of trips, I can say goodbye to a meaningful and exciting summer.
2020. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A couldn't-ös résznél nem jó a too, mert tagadó.
2020. szept. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"were on a hoppon-hoppoff boat trip that covered the entire Danube Bend, I really enjoyed it."

went on ... Bend, which I really enjoyed.

2020. szept. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
OMG Kérdező, pajti, és ezt nem bírtad leírni angolul? Na mindegy; csak rácsodálkoztam.
2020. szept. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!