Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » PPt készítése kérdőívről?

PPt készítése kérdőívről?

Figyelt kérdés

Logisztikai tanfolyamon vagyok, egy sütemény vásárt kellet a héten lebonyolítani de sajnos kedden lebedtegedtem és nem tudtam részt venni rajta, ezért arról nem tudok részletes ppt-t csinálni.


Előző héten kiküldtünk egy kérdőívet, elvileg arról is lehet csinálni, de nem tudom arról hogy készítsek egy 10-15 oldalas bemutatót.

Tudnátok tippeket adni?



2020. okt. 1. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd meg a csoporttársaidat, mit nem tudjuk, hogy miről kell a ppt-t készíteni.
2020. okt. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én tudom miről kell, csak azt nem hogy egy kérdőívről hogy csináljak 10-15 oldalast.
2020. okt. 1. 16:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezeket raknám be a diába:


* Előszó: Milyen célból, kiknek és miért készült a kérdőív, hogyan fogják kitölteni (online?, papíron?, megbízol vele valakit, hogy töltesse ki és juttassa vissza?, stb.).


Lehet szót ejteni a költségekről is, ha volt róla szó előadáson.


* Kérdőív bemutatása, kérdéscsoportokra leosztva. Miért az a kérdés, miért azok a válaszok, miért olyan módon lehet kitölteni (mód alatt azt értem, hogy pl. miért skála, miért nem valami más), hogyan tervezed kiértékelni (ha volt róla szó előadáson).


Szerintem ez így megvan 10-15 dia.


Kérdés, hogy a bemutatónak a kiértékelt kérdőívről kell-e szólnia, mert akkor még az elemzésről is kell írni pár diát. Ezért említettem, hogy kérdezd meg pontosan miről kell készíteni a ppt-t.

2020. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!