2020. okt. 13. 18:47
 1/4 anonim válasza:
43%

36/100=0.36

0.36*20=7.19999999999

2020. okt. 13. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
36*0.2
2020. okt. 13. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:

1#

"0.36*20=7.19999999999"

Ez nem ennyi, hanem pontosan 7,2.

0,36·20=7,2 nap

2020. okt. 13. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
A 20% ötödrész.
2020. okt. 13. 19:36