Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 4 nap alatt felkészülni infó...

4 nap alatt felkészülni infó érettségire?

Figyelt kérdés

Share Point Designer, Word, PowerPoint, Excel, Access.

Word, PowerPoint megy. Többit csinálgattam már az alap dolgok mennek, mennyire lehetetlen felkészülni? 1nap alatt betudom gyakorolni pl az excelt? Szerdára?


2020. okt. 24. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze! Az Excel nem nehéz, főleg a függvényeket nézd át.
2020. okt. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én még az Access-t javasolnám, hogy az előző évi feladatokat ebből átnézd(de én csak magamból indulok ki)


Mondjuk én már májusban is akartam előrehozottat tenni, csak ugye nem lehetett, meg ezelőtt már megvolt az ecdl vizsgám(ami lehet, hogy haszontalan, de a gyakorlati részben nagy löketett adott), és így már elég hamar kezdtem a gyakorlást de egy dolog van, ami az összes feladatnál fontos, hogy tudj(bár lehet, hogy már tudod), az pedig a SZÖVEGÉRTÉS, tudd a feladatokat értelmezni és olvas el mindent, ami a feladaeírásokban van.


(Írtam ugyan, csak magamból indulok ki)

Amúgy sok sikert, kedves Kérdező!

2020. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!