Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy tudnám gyakorolni az...

Hogy tudnám gyakorolni az algebrai kifejezéseket vagy törtes egyenlőtlenségeket vagy bár,mit ami matek?? ha találok is oldalt, nincs megoldás. ha van oldal, 1-2 példa van csak.

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tanárodtól kérj feladatokat.


Ha találsz oldalt, amin vannak példafeladatok, de nincs megoldás, akkor tudom ajánlani a WolframAlpha nevű oldalt. Ebbe beírva a feladatot hamar megoldást fog adni (csak eredményt, levezetést nem).

[link]

2020. nov. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, ezt nem ismertem.:D
2020. nov. 26. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

És ezt ismered?

[link]

Itt is sok megoldott feladatot találsz.

2020. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, köszönöm. hasznos volt mind a 2. ment a zöld kéz!!:D köszi tényleg!:)
2020. nov. 26. 19:49
 5/7 A kérdező kommentje:
olyan érdekelne, ahol le is van vezetve. hihetetlen, hogy nincs ilyen oldal.. vagy legalább egy cikk, ami elmagyarázza egy adott példán keresztül vagy bármi. mert onnantól már én is tudnám gyakorolni.
2021. jan. 2. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
2021. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2021. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!