Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem értem?? Kérlek valaki...

Nem értem?? Kérlek valaki segítsen hiába böngészek egyszerűen nem értem.

Figyelt kérdés

Fejezd ki azt a mondatot az ómagyar kor szerinti múlt idővel, hogy: Jancsi megfejte a tehenet, de előtte még lekaszálta a rétet.


3. Fejezd ki azt a mondatot az ómagyar kor szerinti múlt idővel, hogy: Etel régebben állandóan varrt.


2020. dec. 3. 01:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem irigyellek, ekkor baromságot kell tanulnod. Ilyenkor örülök, hogy már nem vagyok fiatal. Nekünk ilyet még nem kellett. (Roppant hasznos tudás.)
2020. dec. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát semmi értelme. És abszolút nem is értem :D
2020. dec. 3. 02:08
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
te jó ég xD ilyen nekünk se volt, a halotti beszéd volt az egyetlen amit lenyomtak a torkunkon, de úgy látom titeket nem kímélnek
2020. dec. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezt ki kell fejeznem jövő idővel , jelennel RÉGMÚLT IDŐVEL ÉS MÚLT IDŐVEL.

Hiába keresgélek neten semmit se találok ami konkrétan példákat hozna fel. Csak ilyen videókat dobál fel. Valami ó magyar könyörgés. De hogy én abból semmit sem értek. Isteni lesz az érettségi. :D

2020. dec. 3. 02:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Most kíváncsiságból meggugliztam... Ez komoly, hogy négyféle múlt időt kell megtanulnotok ómagyar nyelven??? Milyen tárgy ez?
2020. dec. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2020. dec. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez kérlek nyelvtan :D
2020. dec. 3. 02:17
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm :D Legalább ez példákat is kiad. de hogy én még a példákat se értem lehet én vagyok túl hülye ehhez de már nem is érdekel. :D Beadtam közöltem a tanárral hogy nem vágom D:
2020. dec. 3. 02:19
 9/9 A kérdező kommentje:

De remélem akkor a külföldieknek is kell ezeket tudni :D

A maradék kedvük is elmegy tőle hogy magyart tanuljanak. :D

2020. dec. 3. 02:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!