Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Földrajz 10. Osztály Világgazd...

Földrajz 10. Osztály Világgazdaság folyamatai...?

Figyelt kérdés

Szóval már egy ideje rágódok rajta,de még mindig nem tudom megoldani a feldatokat.

Gondolom itt is csak trollokra lelek....

Szóval egy pénz ügyi cikk elemzéséről és egy aktuális gazdasági cikk a TNC-k jellemzőinek kiemelésével.


Gondolom senkinek sincs ideje ilyenekkel szarakodni, de egy két értelmes mondatnak is képes vagyok örülni

:ccc



#globalizáció #Világgazdaság folyamatai
2020. dec. 3. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy-két értelmes mondatnak azért nem lesz értelme, mert nem választottál egyetlen cikket sem. Ha jön 3 ember 3 különböző cikkel - amire valljuk be, elég nagy az esély -, akkor pont semmit nem érsz az egymással nem koherens mondatokkal.

Ha választasz az adott témában cikkeket, segítek, de hogy nekem kelljen még cikket is keresni, így nem.

2020. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


Köszönöm szépen a segítséget.

(,,> ᎑ <,,)

2020. dec. 4. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!