Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Puskin: Anyegin -t aki látta...

Puskin: Anyegin -t aki látta az esetleg segítene nekem és válaszolna pár kérdésemre? 1. Mi röviden a film tartalma? 2. Mit írt a levélben Tatjána Anyeginhez? 3. Tetszett-e a mű? Ha igen, miért. , ha nem, miért?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 23:56
 1/1 anonim válasza:
0%

1. Anyegin egy gazdag, de jóravaló ember, aki párbajozik a legjobb barátjával, mert a barátjának hazudot, azzal kapcsolatban, hogy nem megy el a bálba, elment anyegin és romantikusan táncolt a barátja mennyaszonyával, erre anyegin barátja féltékeny lett és kihivta lőpárbajra, anyegint.

Anyegin lelőtte, ezútán anyegin elment, hogy felejtsen, anyeginnek volt egy szerelme és mig anyegin távol volt, anyegin szerelme férjhez ment.

Anyegin visszatért és vége.

2. A levél tartam egy szívhez szóló szerelmes versett tartalmazót.

3. Nem tetszett.

Miért? Mert egy fasság szerintem és mert irodalomból megkellett tanulni anyegin életett, meg minden fasságot.

2020. dec. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!