Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Történelem felvilágosodás...

Történelem felvilágosodás korszakban az Anjou-kor is bele számít? És a felvilágosodás az a reformáció,ugye?😅

Figyelt kérdés
Nagyon sry a hülye kérdésért, csak biztosra akarok menni most menni.
2020. dec. 17. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem és nem.

Egyébként pedig felejtsd el a kérdésben a mosolygós fejet, és ne írj olyat, hogy "sry", mert ez nem menő.

2020. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem is tartom menőnek, ilyen vagyok😅


Amúgy hány éves vagy? Nem gondolom h tini🤨

2020. dec. 17. 20:13
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Ha ennyire tájékozatlan vagy történelemből és kérdezel, akkor több szerénységet, mert van mire. Ne pofátlankodjál. Szánalmas idióta.
2020. dec. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Anjou-kor: középkor.


Reformáció: újkor (1500-1600-as évek). - vallástörténeti szempontbol jelentős


Felvilágosodás: újkor (1700-as évek [nagy francia forradalom]) - eszmetörténeti szempontból jelentős.


Szívesen! Cserébe, én is kérnék valamit! Ülj le, és tanuld meg a törit, kérlek, mert ezt borzasztó volt még olvasni is.

2020. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem h tanuljak. XD


És végül vmit nagyon elnéztem, már megtáltam, hogy nem az...


A tanár azt mondta a felvilágososdásból írunk és én a tk.ba azt a fő címet néztem. Viszont a füzet be az Anjou-kor van,mint újabb téma az elöző tz után.

2020. dec. 17. 20:49
 6/13 A kérdező kommentje:

#3 meg nem értelek. Nem pofátlankodtam, le sem szóltalak, egyszerűen válaszoltam a legnormálisabban ahogy tőlem kitelik. Arról nem én tehetek, hogy te annak vetted. Menőzéssel vádolsz, hol ott nem értem mire fel?! Az emoji használata miért menő?😂

Ahány ember, annyi személyiség nem lehetünk normálisak és unalmasak. Én nem fogok megváltozni azon a területen ami a személyiségemet érinti. Igen is életvidám, pozitív leszek, de tanulni is fogok még. Te gondolom egy idősebb generáció vagy azért mondtad azt amit mondtál. Nem foglal leszólni, mert külön generáció lehetünk ezáltal kicsit eltérünk ízlésileg.


Ennél szerényebb amúgy meg tuti nem leszek, mert már így is alig szólalok meg, mert tudok róla, h nem az eszemért szeretnek.

2020. dec. 17. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért halkan megjegyzem, szemfüles sem vagy, mert a #3 Válaszoló tőlem független

#1 voltam, üdv.

2020. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én nekem azt honnan kellene tudnom?😳
2020. dec. 17. 21:03
 9/13 A kérdező kommentje:

Nincs név és tőled kérdeztem #1 és ezért gondoltam, hogy válaszoltál.

De komolyan, ha ezt nekem tudnom kellene szóljatok már!😅

2020. dec. 17. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk onnan, hogy megnézed a Válaszolók értékelését. Mivel van különbség, így egyértelmű, hogy nem ugyanarról az emberről van szó...
2020. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!