Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hová tartoznak a szavak?...

KisMarcsi9 kérdése:

Hová tartoznak a szavak? radio,süjjed,meghülés,képesek,hoszuság,Kosút Lajos,tolal,mongyatok, boszszú,fokkrém,megtarcsuk,annya,Szécsényi István,ötödikel,egésséges, hegedül,lassú,megteccik,hászfal,úlyság Kiejtéselve: Szóelemzéselve: Egyszerűsítéselve:

Figyelt kérdés
Van még a Nem érvényesül az egyszerűség elve:, és a Hagyomány elve:

#egyszerűsítés elve #szóelemzés elve #hagyomány elve #Kiejtés leve #Nem érvényesül az egyszerűsítés elve
2020. dec. 26. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi, halmozottan durva helyesírási hibát még nem olvastam.

Nos a fenti felsorolásban tragikusan érvényesül az egyszerűség elve.

Alig akad 1-2 szó, melyet helyesen írtál le. Döbbenetes.

2020. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Analfabéta vagy.
2020. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
fáj
2020. dec. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az online óra csodáját láthatjuk, hölgyeim és uraim, ahol is a tanár lediktálta a szavakat, a diáknak pedig így sikerült leírnia azokat.

De az is lehet, hogy a kérdező szimplán troll.

2020. dec. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire hülye senki sem lehet!
2020. dec. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ezt még elolvasni is fájt!

Sírva könyörgöm, mondd azt, hogy csak trollkodsz!

2020. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves anonim!

Nem veszem sértésnek, amit írtál. De válaszolok kérdéseidre. Nem vagyok analfabéta, nem diktálta tanár online óra keretében, és nem is vagyok ennyire hülye. De hidd el, nekem is fájt, amikor olvasnom kellett ilyen formában. Nem kell könyörögnöd elmondom, hogy nem trollkodok.

Ha hiszed ha nem, ezt én másoltam, egy házi feladatnak kapott lapról. Ha még mindig hitetlen lennél, írd meg, hogy hogyan tudom mellékelni kép formájában a lapot, és átküldöm. Várom válaszodat.

2020. dec. 27. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt egy megfelelő bevezető után írtad volna, rendben lenne.

De a kérdésedből az is nehezen derül ki, hogy mi a feladat.


És még csak utána jön az, hogy kérem, meg hogy idáig te mit tettél a megoldásért.

Ez a hely továbbra sem ingyenes leckeszerviz!

2020. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!