Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szemináriumi dolgozat-ot hogy...

Szemináriumi dolgozat-ot hogy kell írni?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az első évet, de Koronavírus miatt nagyon nehéz tanulni távúton...

Azt tudom hogy nem szabad lemásolni 1 az 1-ben, de akkor ha elkezdek egy könyvet olvasni akkor mondjuk 1 oldalról írjak ki pár mondatot? Vagy valami "összefoglalót" az 1 oldalról és úgy folytassam?


Valaki azt mondta, olvassam el a könyvet, majd írjam le mit értettem meg/tanultam meg belőle. De én mire a könyv végére érek, elfelejtem hogyan kezdődött...

Február 18. a határidő, 3 munkát kell leadni és 13 oldalasat. Ahogy én olvasok könyvet, örülök ha egyet eltudom készíteni... (nem még több könyvet elolvasni és mindből 1 összefoglalót írni.)


2021. jan. 3. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Milyen szak? Milyen téma?
2021. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sociális munka
2021. jan. 3. 16:17
 3/7 A kérdező kommentje:
És a téma: Szociális munka a munkanélküliekkel.
2021. jan. 3. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Próbálj oldalanként vagy bekezdésenként egy néhány szavas vagy mondatos jegyzetet írni, amit aztán alapként tudsz használni.

Ha már van használható anyagod, elkezdheted megfogalmazni is, amíg friss az emlék róla. Lehet nem lesz minden oldalon fontos vagy használható információ. Alkalmazz példákat.

2021. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Én azt javaslom, hogy olvass el előtte néhány tanulmányt, szakdogát, szemináriumi dogát. Látni fogod, hogyan kell, milyen stílussal, stb.
2021. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös: Sajnos erre nincs időm, több könyvet elolvasni (majd lehet 1x de most be vagyunk havazva, ezen felül még online tesztek is lesznek több tantárgyból...).


4-es: Elég 1 könyvet is így kijegyzetelni?

2021. jan. 3. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem tudom, attól függ mi a feladat pontosan
2021. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!