2021. jan. 7. 15:07
1 2
 11/12 Szilárd47 válasza:
Ne kötözködj, Kekcsi! Láthatóan a kérdezőt nem az egyismeretlenes egyenlet megoldása izgatja, hanem már magával a négy alapművelettel is problémája van. Nos, ez az a pillanat, amikor sírni támad kedvem. Sose gondoltam volna, hogy ennyire alapfokú ismeretek hiányozhatnak egy embernek a XXI. században Európa közepén, ahol 16 évig kötelező az iskolába járás.
2021. jan. 8. 10:01
 12/12 NovaSenpai válasza:
10-10x10+10 10x10=100 10-100=-90 -90+10=-80
2021. szept. 13. 22:41
1 2