Hey! ehhez az idézethez milyen rajzott tudtok elképzelni??

Figyelt kérdés

Rajzból egy híres magyar költő egyik verséből kell idézni és ahhoz illusztrációt készíteni, de már 2 órája keresek, és rohadt ideges vagyok.


Először is szabó lőrinc elég hires? Xd


Másodszor EHHEZ milyen rajzot tudtok elképzelni (ezt Sz.Lőrinctol neztem, vmi különbéke vagy mi a címe)?


"


Ha tudtam volna régen, amit

ma már tudok,

ha tudtam volna, hogy az élet

milyen mocsok,


nem fütyörésznék most az uccán

ilyen vigan:

valószínűleg felkötöttem

volna magam.



2021. jan. 14. 20:28
 1/3 anonim válasza:
Szabó Lőrinc elég híres, igen. Én ehhez az idézethez egy öreg bácsit rajzolnék, aki sétál az utcán. Valahogyan érzékeltetném, min elmélkedik, például úgy, hogy közben kisgyerekek szaladgálnak körülötte (mert ugye ők még nem tudják, amit az öreg bácsi "ma már tud"). Remélem, ez segít, de engedd el a fantáziádat. :)
2021. jan. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szürke utcát rajzolnék, szürke téglás épületekkelüzletekkel, , ahol sétál egy ember, fejét oldalra fordítja az egyik épületre, aminek a cégtáblája kicsit megbillent lefele, egy kis sámlit elé meg egy pici asztalt hamutartóval, ami füstölög. Az üzlet kicsit lepukkantas.

Esik az eső, és a ruhái szakadtak, esetleg a zsebét kihűzza és üres.

2021. jan. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek 😄😄
2021. jan. 15. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!