Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene ezeket a...

Valaki segítene ezeket a szavakat szóelemekre bontani? (4 szó)

Figyelt kérdés

kiröhögték,

hajlongásukkal,

sokadszorra,

csendességből,


Kösziii



2021. jan. 17. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

ki-röhög-ték

hajlong-ás-uk-kal

sok-ad-szor-ra

csend-es-ség-ből

2021. jan. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es. Eddig én is tudom... nekem az is kéne a szétbontott szó elemeneinek fajtái is. PL: szótő, rag, jel, képző
2021. jan. 17. 15:05
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem kéne a..*
2021. jan. 17. 15:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Gondolkodj kicsit.
2021. jan. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi, más remélem kicsit többet tud segítnei.. Eddig én is megoldottam volna. Bár feltételezem, hogy az előttem lévő, úr, hőlgy, csak azért nem mondja meg mert nem tudja...
2021. jan. 17. 15:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy tudom! Ne magadból indulj ki és kisebb arcot, ha szabad kérnem. Ált. iskola alsó tagozatán már tudják a gyerekek.
2021. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ki-röhög-t-ék


hajl-ong-ás-uk-kal


sok-ad-szor-ra


csend-es-ség-ből


Ennyit segítek ;)

magyartanár

2021. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg egy kis sugo: az a szo, amit mar nem tudsz tovabb toldalekolni, es a legvegen all, az mindig rag!
2021. jan. 18. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Van a neten egy segítség szó elemekre bontás😊én ott szoktam ha valamit nem tudok! Írd be a szót és kérd hogy bontsa szóelemekre
2021. jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!