Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SOS! Sziasztok! Szeretnék...

SOS! Sziasztok! Szeretnék egy 10-12 mondatos szöveget arról hogy te milyen jelmezt választanál és miért? A választ mára kérném de sürgősen!

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ha nem választanál jelmezt, akkor írd le azt.
2021. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Arrofancián kívül másra nem telik?

Jelentve, mint szabálytalan.

2021. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Írd meg nagyjából - szívesen kijavítom.


Egyéb esetben 5 ft/karakter áron vállalom. :)

2021. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szóval akkor irjam meg te meg kijavitod?
2021. jan. 31. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha látjuk, hogy te is belefeccöltél némi energiát, akkor szívesen adunk tippet, hogy mit lehetne még beleírni, vagy máshogyan fogalmazni.


De mással megíratni a házifeladatot, ill. erre kérni másokat, eleve tilos itt a GYK-n!

2021. jan. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Pandának öltözök be farsangon.Mert szeretem az állatokat.ÉS mert ez a kedvenc állatom.Ha kellene akkor igy védeném meg öket hogy ijen jelmezbe bujok és sztrájkolnék.Nagyon puha a bundájuk és szép állatok.Szép a szinük.Veszélyesztett állatok.

Igy jó lesz? Szerinted jó bár nem annyi mondatott irtam amennyit kellet volna de több nem jut az eszembe!

2021. jan. 31. 18:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha másodikos általánosba jársz, akkor talán... de csak ha kijavítid a nyelvtani hibákat.
2021. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Milyen jelmezbe bújjak farsangkor?


Hazudnék, ha azt mondanám, hogy szeretem a farsangot és körülötte lévő túlzott felhajtásokat. Az emberek ilyenkor jelmezekbe bújnak és eltakarják vele az arcukat, tekintetüket és mosolyukat. (legalább féláron lenne a tea és a melegszendvics a büfében).

Ami engem illet, szeretem önmagamat és nem akarok másnak a bőrébe bújni. Viszont! Ha mégis muszáj lenne választanom jelmezt, egy iskolai feladat elvégzése végett, vagy egy hangulatos partin való részével miatt, akkor valószínűleg a pandát választanám!

Miért pont pandának öltöznék be? Azért, mert rettentően szeretem az állatokat, bár lehet az a kifejezés inkább a Halloween ünnepéhez való, de a hangulat így is megvan.

Kicsit rosszul érzem magam, mert borzasztónak tartom, hogy a pandák veszélyeztetve vannak és nyíltan nincs lehetőségem harcolni az életükért, talán ezzel a jelmezzel felhívhatom rájuk egy kicsit a figyelmet! Gyönyörű puha bundájuk mögött egy csodálatos érző lény lakozik, aki nagyon aranyos.

Ha egyszer eljutok Kínába, biztosan magamhoz fogok ölelni egy szőrös kis cukiságot. Addig viszont azért fogok küzdeni, hogy legalább az állatkertben otthon és ne fogságban érezzék magukat!

Remélem a többiek is tudatosan választanak jelmezt és értelmet adunk ennek az ünnepnek a szellemek riogatása helyett!

2021. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez biztosan jó lesz!
2021. jan. 31. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen, de ez csak ötlet volt. Nehogy bemásold. A tanár rákereshet, meg én sem vagyok jó fogalmazó. Mindig anyukám írta meg helyettem.
2021. jan. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!