Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a közösségi média fogalma,...

Mi a közösségi média fogalma, használata+3 példa! Használatuknak milyen előnyük van? (elég röviden, két három mondatban) Milyen veszélyt jelenthetnek az egyénre nézve, és milyen veszélyt a társadalomra nézve?

Figyelt kérdés
Kérlek titeket ne szóljatok le hogy ezeket én is kikereshetném, stb. Nagyon sok fogalmazást és beadandót kell írnom, csak gondoltam valaki segíthetne nekem egy kicsit hogy ezeket megválaszolná, és előbb végeznék. Ha valaki segít, előre is nagyon nagyon szépen köszönöm! :)

2021. febr. 1. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
61%
Ne hari de ezek olyan egyszerű dolgok hogy ezt meg ki se lehet keresni mert ezt az ember már a fejéből mondja.
2021. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!